Kam na prvé rande podľa znamenia

Kategória: Ako úspešne osloviť online?
Pridané: 23. 8. 2014, 7:00


Zoznámili ste sa online, ale až tak veľa toho ešte o sebe neviete a tiež netušíte, ako správne vybrať miesto pre prvé rande a pritom prekvapiť, vhodným výberom. Jedným z tipov, môže byť výber podľa znamenia.

Pár tipov, kam a ako, Vám tu ponúkame: partnerske%20horoskopy

Vodnár

na prvú schôdzku, je vhodné intelektuálne povzbudzujúce prostredie /výstava modreného umenia, avantgardný film, prednáška kontroverznej osobnosti../. Vzbudiť vášeň na prvom stretnutí, je takmer nereálne. Treba ho presvedčiť o vážnejších úmysloch,. Zvádzaním a dráždivým správaním, nepochodíte. Vodnár zvyčajne očakáva, že prevezmete iniciativu a navrhnete rande.

Ryba

prvá schôdzka by mala byť v romantickom duchu, v priateľskej a srdečnej atmosfére. Reštaurácia, kde sa dá tancovať, kino či divadlo. Prebudiť záujem môžete rozprávaním o astrológii, či okultných vedách, keď už neviete o čom, pozorne počúvajte, určite to rybu poteší.

Baran

ak si dohodnete schôdzku s baranom, musíte to myslieť skutočne vážne, baran odhalí pretvárku. Vyhľadáva vzrušnie, preto barom so zvláštnou atmosférou alebo večierkom so zaujímavými ľuďmi, divadelnou premiérou či vernisážou, nič nepokazíte. Uvíte aj pozvanie na športovú akciu. A neopovážte sa prísť neskoro.

Býk

zrejme to chvíľu potrvá, kým si dohodnete stretnutie. Skúste pozvanie do kina či divadla, na nenáročnú komédiu. Býk miluje jasný a zrozumiteľný humor. Potešíte aj výberom útulnej krčmičky, aróma dobrej kuchyne, vyberané víno či vychladené pivo poteší.

Blíženec 

flirtuje bez zábran, od prvého okamihu, vie zaujať dôvtipom, postrehmi a bleskovo pochopí. Máte občas pocit, že sa poznáte odjakživa. Ak si blíženca chcete získať, nedávajte okato najavo, že vás priťahuje. Potrebujú neistotu a tajmnosť. Nechajte ich rozprávať. Od vás sa očakáva, že budete trpezlivo počúvať. Na prvé rande je vhodné miesto s atmosférou, kde sa niečo deje, originálne krčmička, jarmok a pod.

Rak 

vhodné miesto je koncert s romatickou hudbou, divadlo, muzeum, iná kultúrna akcia. Sú to dobrí poslúcháči i rozprávači so živou gestikuláciou. Urobíte dobre ak pochválite, lebo potrebuje prejavy uznania a chvály. V žiadnom prípade nehovorte o svojich predchádzajúcich vzťahoch. Nezaujíma ho to a uráža, teraz je na scéne on. O ňom treba hovoriť, obdivovať a lichotiť. Rak vycíti, ak to nemyslíte vážne alebo ho chcete zneužiť, nabudúce sa vám vyhne.

Lev 

poteší ho, keď ho zoberiete niekam, kde sa niečo deje. Miluje zábavu, vzrušenie a rád sa smeje. Uvíta filmovú či divadelnú komédiu, kabaret. Má slabosť pre luxus a dobré jedlo, potešíte návštevou drahej reštaurácie. Hovor, sa snažte stáčať na jeho pôvab, vzhľad a úspechy. Lichoťte a chváľte, pokojne preháňajte. Ak chcete osloviť ženu levicu, nepozerajte na peňaženku, má rada to najlepšie a najdrahšie.

Panna 

nedajte sa odradiť prvotným odstupom, neznamená to, že vaša vyvolená sa o vás nezaujíma, čím dôkladnejšie vás analyzuje a pozoruje, tým väčšiu máte šancu na úspech. Ak sa o to pokúsite intelektuálnou cestou, máte ešte väčšiu šancu, dokáže oceniť kvalitnú debetu. Pozvite ju na výstavu, do divadla či na koncert. Zabudnite na trápne vtipy. Neoslníte ani prehnenými komplimentami, nedá sa ľahko oklamať. Nenavrhnite drahú honosnú reštauráciu. Radšej ju pozvite na romantickú prechádzku, či na kávu v útulnej kaviarni. Ak si chcete získať srdce panny, vyzbrojte sa trpezlivosťou, potrebuje dlhý čas, kým sa roztopí a ukáže pravé city.

Váhy 

nechajte ich viesť rozhovor, zasypú vás otázkami, lebo chcú získať presný obraz. Sú citlivé na atmosféru prostredia, vyberajte príjemné prostredie, drahé reštaurácie, kaviarne v starom štýle, vinárne s diskrétnym osvetlením. Ocenie keď ich vezmete do divadla, na výstavu alebo koncert. Sú milovními krásy a umenia, keď im ukážete záujem o túto oblasť, zaujmete. Potrebujú uznanie a obdiv ako vzduch a radi to začujú. Ak dáte najavo, že si potrpíte na vyššiu úroveň, máte ďalšie stretnutie zaručené.

Škorpión 

uvíta večernú prechádzku, dlhšiu jazdu autom, návštevu vínnej pivnice, alebo ho môžete pozvať k sebe domov. Kupovanie lístkov na koncert či divadlo, sú vyhodnené peniaze. Venujte mu dostatočnú pozornost, aj keď lichotky príjma podozrievavo a premýšľa či nehráte podozrivú hru. Môžete sa spýtať, čo by mal záujem podniknúť a mali by ste s jeho plánom súhlasiť. Potrebuje cítiť pozornost a štedro sa za ňu odmení.

Strelec 

na polapenie strelce je nevyhnutná dobrá kondícia. Poteší ho výlet do prírody, lyžovanie, turistika, lezenie po horách, večerná prechádzka. Vyhýba sa spravidla veľkým a hlučným spoločnostiam. Môžete s ním komunikovať otvorene. Rozprávajte o živote, záujmoch a keď vám nič nenapadne nechajte hovoriť jeho. Vždy má čo povedať a nudiť sa s ním nebudete.

Kozorožec 

najlepšou stratégiou, je pozvanie do útulnej kaviarničky, kde sa v pokoji porozprávate. Nebuďte príliš otvorení a povrchní a vyhnite sa intímnym témam. Za tabu považujte aj peniaze a majetok. Nepredvádzajte sa a netrvajte tvrdohlavo na svojom názore. Ak sa budete držať týchto rád, ďalšia schôdzka je zaručená.

Ak chcete vedieť viac, o svojom partnerovi a spoznať ho aj inak, odporúčame vám astrologického sprievodcu Partnerské horoskopy, ktoré sú plné skvelých tipov a ukazujú nielen klady, ale aj úskalia možných spojení. Hľadáte partnera a nemáte istotu? Prečo sú obľúbení partneri Raci a prečo sú ťažkosti s Kozorožcom?…viac

najdimesa.sk
Späť

Komentáre: 1

Pridať komentár
hmmmmmm
Super :) pači sa mi to a ešte to aj sedí perfektne
9. 5. 2013 13:34:00 |  kevin


Najčítanejšie

Prvé rande. O čom budeme hovoriť, aby komunikácia neviazla

Prvé rande, môže byť stresujúcim okamihom zvlášť pre tých, ktorí nie sú, alebo si nahovárajú, že...

Kam na prvé rande podľa znamenia

Zoznámili ste sa online, ale až tak veľa toho ešte o sebe neviete a tiež netušíte, ako správne...

Iba dnes

Zaujalo nás: Zoberte si svoje šťastie IBA DNES /od Sibyl F. Partritgeovej/. Stačí iba dnes a...

Posledné články

Je ten pravý?

Ak ste sa rozhodli nadviazať nový vzťah, no neviete sa rozhodnúť, alebo máte zmiešané pocity,...

Prvé stretnutia, ako sa dozviem čo najviac...

Plánujete prvé, alebo druhé rande a neviete, ako sa dozvedieť to, čo Vás zaujíma? Na čo sa spýtať?...

Vzťah na dialku

Zoznámili ste sa neplánovane, na dovolenke, na služobnej ceste alebo na internete, ste z iného...

banner%20darceky
sn%C3%ADmka%20obrazovky%202015-08-17%20o%2015

Čo je nové na portáli

Zapojte sa do ankety

Rozišli ste sa? Aký dôvod rozchodu bol ten posledný? Hlasujte v ankete
viac

Zapojte sa do hlasovania

Po akých ženách túžia muži? Zapojte sa do hlasovania. alebo napíšte svoj názor.
viac

BONUS za registráciu

Prídete na to, kde robíte vo vzťahoch chybu…
viac